Żaki na podium

W sobotę 19 marca na sali w Pisarzowicach zakończył się ostatni turniej rozgrywany w ramach Powiatowej Ligi Żaków organizowanej przez Starostwo Powiatowe. 5 drużyn: CSW Kozy, Pasjonat Dankowice, Drzewiarz Jasienica GOSIR Wilkowice oraz KS Bestwinka przez 5 kolejnych tygodni na halach sportowych toczyły zaciętą rywalizacje o zwycięstwo i okazały puchar. Triumfowały żaki Drzewiarza Jasienica na drugim stopniu podium uplasował się Pasjonat Dankowice, a trzecia pozycja przypadła dla podopiecznych Waldemara Fludra. Nasza najmłodsza drużyna zdobyła 29 pkt.Trzy najlepsze ekipy otrzymały pamiątkowe medale. Rozdano również nagrody dla najlepszych zawodników poszczególnych drużyn. W naszych szeregach na to wyróżnienie swoją grą zapracował Patryk Wójtowicz.

Skład KS Bestwinka: Przemysław PrymulaPatryk Wójtowicz, Patryk Fluder, Kamil Waluszek, Szymon Głąb, Mateusz Tomaszczyk, Miłosz Tomaszczyk, Bartosz Bieroński, Miłosz Szafarczyk, Łukasz Kajkowski, Kacper Czulak

Jest to również dobre miejsce aby poinformować kibiców, że od tego roku po raz pierwszy w historii klubu zgłoszona została do oficjalnych rozgrywek ligowych starsza część bardzo licznej grupy żaków tytułowana jako młodzicy młodsi. Nasz zespół prowadzony będzie podobnie jak najmłodsi żacy przez Waldemara Fludra i będzie brał udział wraz z siedmioma innymi drużynami w rozgrywkach Bielskiej  III ligi okręgowej młodzików w której skład wejdą : Pisat Cieszyn, BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Lukam Skoczów, Rekord Bielsko-Biała, Zapora Porąbka, UKS APN Góral Istebna, TS United Żywiec oraz KS Bestwinka. Terminarz i tabela dostępne są w prawej kolumnie naszego serwisu. Pierwsze spotkanie rozegramy już 3 kwietnia w Cieszynie.