Czas na rewanż

Przygotowania do rundy rewanżowej dobiegły końca i w najbliższą sobotę piłkarze bielskiej A klasy ponownie wybiegną na boiska. Nasza drużyna tegoroczne przygotowania pod wodzą nowego szkoleniowca rozpoczęła 19 stycznia a zajęcia prowadzone były z bardzo przyzwoitą frekwencją na hali w Kaniowie, orliku w Bestwinie oraz na naszym boisku. Rozegraliśmy również pięć sparingów z czego cztery z wyżej notowanymi przeciwnikami. Dwukrotnie lepsi okazali się przeciwnicy, wysoko pokonaliśmy Sokoła Zabrzeg, dwukrotnie padł natomiast remis, przy bramkowym stosunku 18-16. Na listę strzelców podczas przygotowań wpisali się : Adrian Pająk x7, Bartosz Adamowicz x4, Maciej Kosmaty oraz Przemysław Stasica x2 po jednym trafieniu zaliczyli również Bartosz Prymula, Rafał Nycz oraz Krystian Wojnar. Bez wątpienia pozytywnym punktem podsumowania przygotowań jest również stan kadry. Skład który uformował się mniej więcej w połowie rundy jesiennej nie uległ zmianie, wszyscy aktywni jesienią zawodnicy pozostali w naszym klubie. Ponadto wzmocnieniem będzie przybycie z Jasienicy Macieja Kosmatego oraz powrót z wypożyczenia Michała Więcka.

Nasza drużyna jako jedyna rundę wiosenną zainauguruje w wielkanocny poniedziałek mecz został bowiem przełożony na prośbę gospodarzy i rozpocznie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią o godzinie 13. Zapraszamy więc do licznego przybycia wszystkich sympatyków.