Wyniki trampkarzy

Po derbowej porażce w Bestwinie o której informowaliśmy drużyna Zbigniewa Sysło na własnym boisku doznała dotkliwej porażki na własnym boisku do czego nasi młodzi zawodnicy zapewne nie przywykli. Goście z Godziszki zaaplikowali Michałowi Bierońskiemu aż osiem goli na które zdołaliśmy odpowiedzieć trafieniami Bartłomieja Aleksiejuka oraz Klaudiusza Englarta.

Następnie rozegraliśmy mecz w Landeku skąd udało się przywieźć komplet punktów po zwycięstwie 1-4. Autorem trzech trafień był Bartek Aleksiejuk x3 oraz Marcin Mynarski.

W minioną sobotę podopieczni trenera Sysło powtórzyli wynik z Landeka tym razem pokonując GLKS Wilkowice. Dwoma trafieniami popisał się nasz najlepszy strzelec "Alex" a dwa pozostałe gole dołożył Piotrek Wydmański.

Po sześciu spotkaniach nasza drużyna zajmuje trzecie miejsce w tabeli z czterema zwycięstwami i dwoma porażkami, przy 34 zdobytych i 12 straconych golach. Do lidera z Godziszki tracimy jednak zaledwie trzy oczka.