Sokół wylądował

W niedzielę seniorzy przystąpili do trzeciego spotkania kontrolnego w którym spotkaliśmy się z drużyną z Zabrzega. Był to pierwszy sparingpartner z "niższej półki" rozgrywkowej, jesień Sokół zakończył na najniższym stopniu podium bielskiej B-klasy. Wiosną ekipę naszych niedzielnych rywali poprowadzi dobrze znany zarówno w Zabrzegu jak i z naszej ławki Zbigniew Sysło. Niestety wczoraj nie miał on zbyt wielu powodów do uśmiechu. Test-mecz pomimo okrojonej kadry i braku bramkarza w naszej drużynie zakończył się pierwszym i to całkiem okazałym sparingowym sukcesem 0-9. Kontuzja Dominika i choroba Radka zmusiły do ubrania rękawic Macieja Skęczka który nie miał jednak zbyt wiele pracy a tą która się nadarzyła wykonał bezbłędnie :). Bramkarza przeciwnika pokonali natomiast Adrian Pająk x5 oraz Bartosz Prymula, Rafał Nycz, Przemek Stasica oraz Bartosz Adamowicz.