Wybraliśmy nowy zarząd

W sobotę 27 lutego w klubowym lokalu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze podczas którego wysłuchaliśmy sprawozdań z działania zarządu w roku 2015, finansowego oraz Komisji Rewizyjnej i co ważniejsze wybraliśmy zarząd który przez najbliższe lata pokieruje działalnością naszego Klubu Sportowego. Tego roku ponad pięćdziesięcioosobowa frekwencja w porównaniu np z zebraniami sprawozdawczymi była pozytywnym aspektem. Nowym pomysłem ustępującego zarządu było oficjalne zaproszenie rodziców zawodników drużyny młodzików którzy w rundzie wiosennej osiągnęli bardzo dobre wyniki. Zarząd chciał w ten sposób "wtajemniczyć" rodziców w działalność klubu i tym samym zachęcić do współpracy. Co ważne na zebraniu największą grupę reprezentującą piłkarzy stworzyli właśnie trampkarze. Zebranie zgodnie z tradycją poprowadził Jerzy Foksiński który do dnia zebrania pełnił funkcję sekretarza klubu. Niestety Pan Jerzy po 25 latach społecznej pracy w naszym klubie podjął decyzję o zakończeniu oficjalnej działalności w nowej kadencji. Za ogromny wkład w istnienie Klubu Sportowego w Bestwince należą się mu słowa wielkiego uznania. Najważniejszą uchwałą Walnego Zebrania było wydłużenie nowych kadencji z dwóch do czterech lat. Po przedstawieniu sprawozdań, dyskusji na ich temat oraz jednogłośnym udzieleniu absolutorium ustępującemu zarządowi przyszła pora na punkt kulminacyjny czyli wybór nowych członków zarządu oraz komisji rewizyjnej. W latach 2016-2020 Klubem Sportowym Bestwinka pokieruje maksymalny, piętnastoosobowy zarząd w którego skład weszli:

Prezes Tadeusz Wróbel, V-ce Prezes ds. sportowych Artur Bieroński, V-ce Prezes ds. organizacyjnych Wirgiliusz Tomaszczyk, Skarbnik Franciszek Stawowczyk, Sekretarz Magdalena Wróbel oraz członkowie: Jarosław Walecki(kierownik drużyny seniorów), Michał Czader(kierownik drużyny juniorów), Stanisław Faber(kierownik drużyny młodzików) Dominik Chmielniak(trener drużyny juniorów), Szymon Szwajkowski, Mateusz Kuś, Dawid Englart, Tomasz Wojcieszyk, Marta Niemczyk oraz Jan Wojtuszek.

Komisję rewizyjną reprezentować będą : Grzegorz Gawęda, Marek Szwajkowski, Maciej Wawro oraz Daniel Wróbel

Klub przez najbliższe cztery lata poprowadzi więc 19-osobowy skład któremu z tego miejsca życzymy jak najlepszych owoców niełatwej,społecznej pracy.