Młodzież tym razem na tarczy

Mimo iż drużyny trampkarzy i juniorów zostały rozdzielone i reprezentują różne ligi terminarze zgrały się w taki sposób, że obydwa zespoły rozgrywały derbowe spotkania z Bestwiną. Jak wiadomo wyjazdowe mecze w Bestwinie od dawna "nie leżą" naszym drużyną młodzieżowym. Podopieczni Zbigniewa Sysło przyzwyczaili już wszystkich do wysokich zwycięstw które trwały nieprzerwanie od ponad roku. Wszystkiego jednak wygrywać nie można, szkoda, że potknięcie przytrafiło się właśnie w meczu derbowym który zakończył się porażką 3-2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Artur Zelek oraz Bartłomiej Aleksiejuk.

Dwie bramki na wyjeździe zdobyła również drużyna juniorów. Autorami obydwóch trafień był Mateusz Sznober który wiosną wzmocnił drużynę Dominika Chmielniaka. O ile pierwszy gol Mateusza dawał wyrównanie na 1-1 to druga bramka była trafieniem zaledwie na 5-2 a całe spotkanie zakończyło się wysoką porażką 7-2. Mimo dwóch wiosennych porażek juniorzy utrzymują czwartą lokatę w tabeli.

Najmłodsi reprezentanci udali się na daleki wyjazd do Skoczowa gdzie spróbowali swoich sił z najsilniejszą i zarazem najstarszą drużyną ligi. Podopieczni Waldemara Fludra doznali pierwszej, wysokiej porażki 12-0. Przegrywać jednak również trzeba się nauczyć a dla naszych młodych piłkarzy była to zapewne dobra lekcja.