Najmłodsi rozpoczęli i zapunktowali !

Ligowe rozgrywki rozpoczęły dziś od wyjazdowych spotkań nasze dwie drużyny młodzieżowe. Młodzicy młodsi pod wodzą Waldemara Fludra udali się w daleką podróż do Cieszyna gdzie z tamtejszym "Piastem" rozegrali pierwszy historyczny mecz w tej kategorii wiekowej reprezentując barwy Klubu Sportowego Bestwinka. Nasi młodzi piłkarze spisali się w debiucie i z wyjazdu przywieźli pierwszy punkt. Spotkanie zakończyli remisem 1-1 a autorem bramki dla naszego zespołu był Kacper Czulak.

Komplet punktów z wyjazdu do Pisarzowic przywiozła natomiast drużyna Zbigniewa Sysło. Trampkarze pokonali Pioniera aż 0-10 ! Przypomnijmy, że drużyna młodzików w rundzie jesiennej zdobyła komplet punktów we wszystkich spotkaniach z miażdżącą przewagą stosunku strzelonych bramek i decyzją BOZPN została oddzielona od juniorów i przeniesiona do wyższej grupy (C1). Jak widać nie przeszkodziło to w odniesieniu kolejnego wspaniałego zwycięstwa na które złożyły się trafienia : Piotra Wydmańskiego x3, Filipa Pudy x2, Marcina Mynarskiego x2 oraz Bartłomieja Aleksiejuka, Klaudiusza Englarta oraz Bartosza Danielczyka.

Obydwóm drużynom gratulujemy świetnego wejścia w rundę wiosenną. Juniorzy rozgrywki rozpoczną w nadchodzącą sobotę od spotkania z LKS Czaniec.