Nieudany bój o podium

Emocjonujące spotkanie obejrzeli kibice w Buczkowicach. Miejscowy Sokół podejmował czwartą Bestwinkę. Sześć bramek, trzyczerwone i dziewięćżółtych kartek, to bilans wygranego przez Buczkowice spotkania.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy. Pomiędzy 22, a 25minutą bramki dla nich zdobywali Kacper Jaszczurowski i Tomasz Korszyłowski, chwilę po ich trafieniach, gola kontaktowego uderzeniem z rzutu wolnego uzyskał Paweł Mucha. Kolejne bramki padały w drugiej części meczu.

W 48minucie ponownie na dwubramkowe prowadzenie wyprowadził miejscowych, uderzeniem głową, Wojciech Gawłowski. Wyczyn pomocnika gospodarzy skopiował w 53minucie Maciej Skęczek i wynik wciąż oscylował wokół remisu. W 67 minucie, po drugiej żółtej kartce, boisko musiał opuścić Tomasz Bieroński i Sokół do końca spotkania grał z przewagą jednego zawodnika.W samej końcówce meczu z boiska wyrzuceni zostali jeszcze Mikołaj Jaszczurowski i Rafał Nycz, a wynik meczu ustalił w 90 minucie Tomasz Korszyłowski.

Źródło: www.beskidzkapilka.pl