Niedzielne przełamanie

Po dwóch porażkach kolejno z Groniem Bujaków (2-0) oraz Żarem Międzybrodzie (1-3)(bramka Dawida Danielczyka) drużyna prowadzona przez Dominika Chmielniaka sięgnęła nietypowo bo w niedzielę po komplet punktów aplikując Wilamowiczance Wilamowice osiem bramek nie tracąc żadnej. Nasi juniorzy solidarnie podzielili się trafieniami w niedzielnym spotkaniu bowiem osiem trafień zaliczyło ośmiu zawodników tak więc bramkarza rywali pokonali bracia Michał(7') i Mateusz(53') Kujawa, Kuba Chmielniak(9'), Mateusz Sznober(12'), Damian Wydmański(17'), Wojtek Tomaszczyk(68') a wynik w 86 minucie ustalił Dawid Danielczyk.

Tak więc nasi juniorzy albo przegrywają nieznacznie i poniekąd pechowo albo wygrywają wysoko poza niedzielnym zwycięstwem pokonali również dwie pozostałe drużyny z Gminy Wilamowice. W starciu z Pionierem Pisarzowice zwyciężyli 7-0 a bramki zdobywali Michał Kujawa x2, Sznober x2, Chmielniak x2 oraz Ślósarczyk. Wysoko pokonaliśmy również Sokoła Hecznarowice gdzie trzykrotnie trafiał Sznober, po bramce dołożyli Kujawa, Murzynowski, Wydmański oraz Chmielniak a jedno trafienie bramkarz gospodarzy otrzymał w prezencie od kolegów co dało końcowy rezultat 0-8.

Przed powyższymi zwycięstwami nieznacznie ulegliśmy kobiernickiej Sole przegrywając na terenie rywala 3-2. W kobiernicach bramki zdobyli Dawid Danielczyk oraz Artur Murzynowski.

Na kolejkę przed końcem rozgrywek plasujemy się w środku stawki na piątej pozycji tracąc do podium zaledwie cztery punkty. W nadchodzącą sobotę a zakończenie rozgrywek na własnym boisku rozegramy derbowe spotkanie z Przełomem.