Na początek zimny prysznic

W niedzielę 14 lutego drużyna seniorów rozegrała pierwszy w bieżącym okresie przygotowawczym mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach zmierzyliśmy się z dziewiątym po rundzie jesiennej zespołem bielskiej Ligi Okręgowej z Żabnicy. Pierwsze spotkanie tego roku było zarówno debiutem trenera Móla. Kadra niedzielnego meczu liczyła 18 zawodników co niewątpliwie jest jednym z pozytywnych aspektów. Niestety mniej pozytywny okazał się wynik końcowy. Po pierwszych 45 minutach sytuacja prezentowała się całkiem nieźle stworzyliśmy kilka sytuacji które śmiało zamienić można było na bramkę co niestety się nie udało rywale natomiast dwukrotnie skierowali piłkę do bramki Dominika w tym jedną bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga połowa pod względem bramkowym wyglądała niestety nieco gorzej i Radek skapitulować musiał aż pięciokrotnie na co zdołaliśmy odpowiedzieć zaledwie honorowym trafieniem Krystiana Wojnara co złożyło się na końcowy wynik 1-7. Na jakiekolwiek oceny przygotowań jest jednak stanowczo za wcześnie kolejny sparing rozegramy 21 lutego o 13 rywalem będzie ponownie przedstawiciel ligi okręgowej tym razem grupy katowickiej LKS Goczałkowice-Zdrój.